Úvodna stránka

ZÁRUKA


TormekTormek


Prevádzka:
Františkánske nám. č.6
(nad firmou BRAKON)
Prešov 08001

Prevádzkové hodiny:
Po-Pia: 08.00-16.00
So-Ne: Zatvorené

Mobil: 0904 453 944
E-mail: rawood@rawood.sk
Web: www.rawood.sk

RAWOOD, s.r.o.
IČO: 46610855
IČ DPH: SK2023480701

NAŠI PARTNERI

Tormek


Tormek
Záruka


Spôsob ostrenia a práce s pásovou brúskou RD-1800 spoločnosti RAWOOD,s.r.o. bol starostlivo vyvinutý a vyladený. Samozrejme aj naďalej naša spoločnosť pracuje na zlepšovaní zariadenia a prípravkov podľa požiadaviek zákazníkov. Naším cieľom bolo vždy dodávať funkčný systém, ktorý uľahčuje ostrenie rezných nástrojov a zároveň dosiahnutie kvalitného výsledku brúsenia v krátkom čase.

Veríme, že tento stroj bude vyhovovať Vašim potrebám pri ostrení veľa rokov. Spoločnosť RAWOOD,s.r.o. poskytuje na svoje zariadenia záruku podľa občianského alebo obchodného zákonníka.

Pre profesionálne a komerčné využitie - 1 rok(Obchodný zákonník SR)
Pre súkromné využitie a nekomerčné využitie - 2 roky(Občiansky zákonník SR)

UPOZORNENIE

Záručnú opravu uznávame len pri zariadeniach, ktoré boli kúpene v spoločnosti RAWOOD,s.r.o., alebo od zmluvných obchodných partnerov. Pokiaľ Vaše zariadenie bolo zakúpené u iného predajcu, tak prípadná reklamácia sa zohľadňuje ako pozáručná oprava.

Prípravky, príslušenstvo a náhradné diely

Prípravky, príslušenstvo a náhradné diely majú dvojročnú záruku. (platí len pre výrobné vady)

Podmienky

Záruka na stroj RD-1800 alebo RD-1800E je platná, ak je doložený doklad o kúpe stroja a potvrdený záručný list. Záruka sa vzťahuje na výrobne vady. Záruka zaručuje funkciu Vášho stroja, ale nevzťahuje sa na bežné opotrebenie, nesprávnym používaním alebo spôsobením škody na stroji nedbanlivosťou. Záruka nezhŕňa náklady na prepravu. Sériové číslo musí byť vždy uvedené v prípade reklamácie.

V prípade ďalších otázok, alebo záruky, ak Váš stroj potrebuje servis – obráťte sa na zástupcu vo vašej krajine. (Slovensko – f.RAWOOD, +421 904 453 944) V mnohých prípadoch je možné problém vyriešiť po telefóne alebo zaslaním náhradného dielu.
© 2012 RAWOOD, s.r.o. - Všetky práva vyhradené